• ZBER PAPIERA

• Štátne noviny majú zhltnúť milióny - Domáce - Správy - Pravda.sk

Všetci vieme, že recyklačný cyklus je ekologicky a ekonomicky výhodný.

Zberový papier je významnou surovinou pri výrobe hygienických, baliacich a obalových papierov.

Tak ako každý rok, tak aj v tomto školskom roku 2022/2023 vyhlasuje naša škola

ZBER PAPIERA

3. 10. 2022 – 7. 10. 2022

Odvážený ( NOSNOSŤ TREBA NAHLÁSIŤ), pevne zviazaný papier môžete priniesť do školy, kde ho bude preberať pani školníčka počas celého týždňa v čase:
            3. 10.  od 15:00 do 16:00 hod.
            4. 10. – 7. 10. od 7:00 do 8:00 hod. alebo od 15:00 do 16:00 hod.
            Pred školským dvorom bude pripravený kontajner.

7 Smajlíky ideas in 2021 | smajlíky, emojis, grafikaTak neváhajte a poďme všetci spolu pomôcť zachrániť naše lesy a možno aj vyhrať odmenu!

• Európsky týždeň športu

• Tento týždeň sa aj naša škola zapojila rôznymi pohybovými aktivitami a súťažami v rámci predmetu Telesná a športová výchova do Európskeho týždňa športu. Žiaci našej školy prejavili aj napriek dlhším prestávkam v dôsledku pandémie, že športovať chcú a vedia. Pohyb a šport harmonizuje osobnosť človeka a je prirodzené  ho mať ako súčasť života.