• Blahoželáme

• Žiak Tomáš Vereš opäť získal ocenenie vo výtvarných súťažiach. V súťaží ,,Žilina moje mesto 2023" sa umiestnil na 2. mieste a v súťaží ,,Štefánikové cesty za poznaním" obsadil taktiež 2. miesto. Tomášovi blahoželáme a prajeme veľa úspechov.

• ŠKD/SVETOVÝ DEŇ POHYBOM K ZDRAVIU

• Nezdravá výživa a nedostatok pohybu spôsobujú rôzne ochorenia (srdcovo-cievne, cukrovku). Aby sme tomuto predchádzali, odporúča sa viesť zdravý životný štýl, do ktorého patrí zdravé stravovanie, ale aj dostatok pohybu, aspoň 30 minút denne.

V klube sa venujeme pohybu denne a nie len pol hodiny. Pri príležitosti tohto dňa sme zorganizovali športovo - súťažné popoludnie, pri ktorom sa deti vyšantili dosýtosti a každé si našlo svoju aktivitu, ktorá sa mu najviac páčila.

• Blahoželáme

• Žiak 3. ročníka Tomáš Vereš získal 1. miesto vo výtvarnej súťaží Namaľuj si rozprávku, organizovanej knižnicou Tvrdošín. Tešíme sa z jeho úspechu.